Hakkımızda

PVC, Silikon, TPE Elestomer Pencere ve Kapı fitil ürünlerinin tasarım ve üretiminde 2001 yılından bu yana küresel deneyime sahip olan ISISAN PLASTİK'in ilk tercih haline gelmesi şaşırtıcı değildir.

Firmamız geçmişten aldığı güç ve tecrübeyle sektörde en fazla bilinen ve aranan marka konumuna gelmiştir.

Ürünlerimiz mevcut ve önerilen uluslararası standartların gereksinimini karşılayacak şekilde üretilmekte olup ISO 9001:2015 normuna kayıtlı sertifikalı kalite yönetim sistemi kullanılarak üretilmektedir. Sektördeki yaygın sızdırmazlık fitilleri ile karşlaştırıldığında ISISAN PLASTİK ürünleri sürekli yüksek sızdırmazlık standartları sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

PVC, Silikon ve TPE hammadde esaslı ürünlerimiz MOBİLYA, SÜRGÜ KAPAK SİSTEMLERİ, PVC DOĞRAMA, AHŞAP DOĞRAMA, ALÜMİNYUM DOĞRAMA, ÇELİK KAPI, SİNEKLİK, OTOMOTİV, CAM BALKON, KARAVAN, ELEKTRİK, SAĞLIK ve değişik amaçlı sektörlerde yalıtımı sağlamak amaçlı, çarpmayı önleme amaçlı veya dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.  Müşterilerimizle istişareler doğrultusunda b
enzersiz ürün çeşitliliğimiz mevcut olup, işletmemiz yine aynı sektörlerde kullanılan ithalatını yapmakta olduğumuz  Galaxy Kıl Fitilleri, Schlegel Poliüretan Fitilleri, Nofire Duman Sızdırmazlık Fitillerinin bayiliklerini bünyesine katarak genişlemektedir.